pictureprovider.aspx
pictureprovider.aspx

Pressovar NIVONA NICR 778

899.99

Kategórie: ,

Popis

Nový kávovar NIVONA CafeRomantica 778 – štýlový a komfortný biely sen.

Aj tento kávovar radu 7. je teraz luxusnejší a má lepší dizajn. Presvedčí Vás o tom prvý pohľad na elegantný vzhľad kávovaru CafeRomatica 778 v trblietavom prevedení dimension white. Kvalitný, futuristický povrch sa hodí do každej modernej kuchyne. Jeho technické vybavenie Vás určite očarí.

 

Systém Aromatika od Nivony: Do varnej komory sa načerpá horúca voda s teplotou takmer 100°C. Tlakom vody sa varná komora zväčší – umožňuje to pružný kryt varnej komory. Voda a zomletá káv víria a do kávy sa tak uvoľní viac cenných aromatických látok. Výsledkom je skvelá chuť – nová chuť na kávu!

 

 

 

Aroma Balance Systém: Novým systémom Aroma Balance, vylepšením systému Aromatica, prekvapili vývojári aj nás. Nový systém použitý u modelu CafeRomatica 1030 a u troch kávovarov radu 7 XX a u nových modelov osmičkovej rady (859, 842, 841)., zaručuje plnú arómu a zároveň ideálnu mieru vylúhovania.

Vylúhovaním rozumieme získanie výluhu z rozpustných zložiek mletej kávy. Arómy, tuky, horčiny, kyseliny a minerály získavame z prírodného produktu pomocou vody a tlaku. Umenie spočíva v tom, aby bola zmes látok vyvážená a vznikol chutný a dokonalý nápoj. Inžinierom z firmy NIVONA sa podarilo vytvoriť tri profily intenzity arómy: dynamic, constant a intense.

Profily sú nastavené tak, aby bola káva harmonicky vyvážená a Espresso malo pevné telo, príjemnú horkosť a vysoký obsah rozpustných zložiek. Tak dokonalý filter ešte žiaden automatický kávovar nemal.

Isto si to viete predstaviť: nie z každého druhu kávy sa dá pripraviť fantastické espresso alebo káva. Ale ak zoberiete dobrú zrnkovú kávu s tým správnym vypražením, tak o zvyšok a výslednú chutnú kávu sa postará Váš kávovar NIVONA.

Rad za radom otestujte rozličné nastavenia intenzity arómy a porovnajte výsledky. Podľa druhu kávových zŕn a ich praženia (svetlé/stredné/tmavé praženie, druh kávy Arabica/Robusta, s obsahom alebo bez obsahu kyseliny) vznikne množstvo skvelých chutných možností.

Navolením možnosti dynamic, constant alebo intense sa mení i chuť Vašej kávy: v závislosti od použitého druhu zrnkovej kávy a jej praženia bude Vaša káva buď jemne, stredne až ľahko kyslastá alebo príjemne horká.

Nový systém Aroma Balance zvláda to, čo doposiaľ dokázal iba barista. Mení tlak, rýchlosť prietoku a dobu, po ktorú sa čerstvo zomletá káva lúhuje. Tri profily, ktoré umožňujú získať z jediného druhu kávy množstvo chuťových zážitkov, sú výsledkom náročných testov.

Aróma profily dynamic, constant a intense nastavené v kávovaroch CafeRomatica 1030, 788, 778 a 768 sa rozlišujú v ich rozdielnych stupňoch varného procesu. Týmto spôsobom dosiahnete použitím len jedného druhu zrnkovej kávy rozličné chuťové varianty, od ovocnej a kyslastej až po orechovú a jemne až výrazne trpkú.

Moderný 3D dizajn InMold: dimension white: špeciálna povrchová úprava nových modelov Nivona teraz prináša úplne novú dimenziu do domácnosti. Krásna biela farba s nerezovými doplnkami, farebný displej a hlavne 3D vzor štvrcov Nivone 778 dodáva špeciálny šmrnc.

 

 

 

Bluetooth pripojenie: umožňujúce pohodlnú obsluhu cez novú aplikáciu Nivona. Táto funkcia umožňuje prípravu kávy cez smartfón. Stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu  NivonaAPP do mobilu, spárovať s Vaším plnoautomatom a ovládanie na diaľku je pripravené!

 

 

 

Vyberateľná varná jednotka: Nivona si zakladá na čo najlepšej hygienie. Nielen automatické programy čistenia, odvápnenia alebo preplachy kapučinátora, ale aj možnosť vybrať varnú jednotku prispievajú ku dokonalému výsledku kávy. Vďaka premyslenému mechanizmu je výber varnej jednotky mimoriadne jednoduchý, stačí vytiahnuť, opláchnuť a vrátiť. Žiadne plesne alebo špina, iba čistota aj zvnútra!

 

Farebný TFT displej: Farebná grafika a jasné informácie v textovej forme zaručujú bezchybnú obsluhu pomocou dvoch Rotary gombíkov.

 

 

 

Charakteristika a technické údaje: 

moderný 3D dizajn InMold: dimension white
vyberateľná, umývateľná varná jednotka pre dokonalú kontrolu hygieny a čistenie vo vnútri prístroja
farebný textovo-symbolový TFT displej
odkladacia plocha na šálky s ohrevom
LED osvetlenie šálok pre optický pôžitok
ECO- režim pre šetrenie elektrickej energie
výnimočne tichý, kvalitný, nerezový kužeľový mlynček
voliteľný stupeň mletia
nastaviteľné množstvo kávy: cca 20ml až max 240 ml
integrovaná nádržka na kávu s kapacitou až 250g
extra veľká nádoba na vodu (objem cca 2,2 l)
integrovaný Bluetooth modul pre aplikáciu Nivona-App
individuálne nastavenie tvrdosti vody
intenzita kávy nastaviteľná v 5 stupňoch (7,8,9,10,11 gramov)
nastavieľná teplota kávy v 3 stupňoch
Aróma balance systém: 3 aróma profily
mliečna pena jediným stlačením OneTouch:“Spumatore“
MOJA KÁVA: Možnosť nastavenia a uloženia 1 individuálneho receptu na kávu s možnosťou označenia ľubovolným názvom (menom)
Možnosť priameho (LIVE) programovania všetkých receptov
funkcia horúcej vody na čaj a podobne
osobitné programovanie receptov
tlak pumpy 15 bar
výškovo nastaviteľný výtok až 14 cm
individuálna voľba intenzity aj pri 2 šálkach
automatická kontrola stavu vody
automatické preplachovanie nástroja na napenenie mlieka Spumatore
programy pre hygienu a starostlivosť (preplach, čistenie, odvápňovanie)
úplné vyprázdnenie systému (odparenie)
vrátane filtra CLARIS na filtrovanie vody, čistiacich tabliet, hadičky na mlieko a dávkovacej lyžičky
zadné kolieska pre ľahkú manipuláciu Swiss Quality
spotreba 0-wattov vo vypnutom stave
rozmery: šxvxh: 24x34x46 cm
1455 W
220-240 V

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Pridajte recenziu ako prvý “Pressovar NIVONA NICR 778”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *