Propolisová tinktúra 50ml

8.49

Kategória:

Popis

Propolis je prírodná látka vytvorená včelami zo živice, vosku a včelích enzýmov, v ktorej sa dá nájsť až 34 liečivých zložiek. Propolis obsahuje 50-60% živíc, 10-12% éterických olejov a asi 5% peľu. Tieto látky majú na ľudský organizmus veľmi priaznivé účinky. Široké spektrum uhľovodíkov, terpenoidov, mastných kyselín, vitamínov a ostatných organických látok zastupuje bohaté spoločenstvo, ktoré sa inde v prírode nevyskytuje.

Naša tinktúra je podporný prostriedok na dezinfekciu ústnej dutiny a kože, pri nachladnutí a vírusových ochoreniach horných dýchacích ciest, na potlačenie infekcií a zápalov v ústnej dutine a nosohltanu, na tlmenie bolestí zubov a masáže ďasien pri paradentóze a pri hojení nerozsiahlych popálenín. Je vhodná pri pliesňových a ekzémových ochoreniach pokožky.

Propolisovú tinktúru vyrábame podľa tradičnej recetúry, teda ľuhovaním surového propolisu z našich včelstiev v lekárskom liehu. Ide o čistý včelý produkt, ktorý neobsahuje žiadne iné rozpúšťadlá, či chemické prímesi.

 

UPOZORNENIE:

Propolis môže vyvolať alergickú reakciu. Ak sa vyskytne svrbenie alebo opuch úst alebo hrdla prestaňte používať a konzultujte so svojim lekárom.

Alergiu na propopolis zistíte natretím zápästia na dlani. Pokiaľ do 24 hodín koža nezčervená, môžete propolis používať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Propolisová tinktúra 50ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *